لاکچری باکس

...

لاکچری باکس

لاکچری باکس (جعبه چوبی) 18 عددی گوزل حاوی 6 نوع مختلف دراپ باکس هرمی چای و دمنوش می باشد که میتوانید براحتی طعم مورد نظرتان را انتخاب کنید و به لحاظ بستهبندی چوبی و زیبای آن، گزینهای مناسب برای هدیه به دوستان و عزیزان شما می باشد.  اين جعبه چوبی با استفاده از مرغوبترين مواد اوليه همراه با يراق آلات درجه ١ طراحي و توليد شده است . داخل لاکچری باکس شش نوع تیبگ هرمی شامل تیبگ نعناع، تیبگ چای سبز چینی، تیبگ رد لیبل، تیبگ بلو لیبل، تیبگ چای سیلان، تیبگ چای سیلان عطری وجود دارد. جهت پر کردن دوباره لاکچری باکس می توانید از بسته های سی عددی دراپ باکس در هر شش نوع طعم تهیه فرمایید. دمنوش هرمی گوزل حاوی ترکیبی اختصاصی از گیاهان دارویی مختلف از کوهها و مزارع ارگانیک سرتاسر جهان می باشد تا در عین لذت از طعم دمنوش، مواد مقوی و ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین کند. فیلترمورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می گردد و طرح تیبگ هرمی نیز امکان استفاده از برگهای درشت گیاهان دارویی، دم کشیدن کامل و خروج سریع مواد موثره را میدهد.

دمنوش هرمی red label (انرژی زا)

این دمنوش استثنایی گوزل سرشار از مواد مغذی نیرو بخش بوده و باعث رفع خستگی روزانه می‌گردد. این ترکیب از مواد کاملا طبیعی تشکیل شده است و احساس لذت بخشی را به ارمغان می آورد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از تکه‌های درشت گیاهان دارویی را با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. گل بامیه در ترکیب مفرح و نشاط آور است و جریان خون را افزایش می دهد. زیرفون در رفع سر درد های میگرنی موثر بوده همچنین به دلیل طبع گرم انرژی بدن را افزایش می دهد. پوست پرتقال مرکز تجمع بسیاری از خواص از جمله خواص آنتی‌اکسیدانی و آنزیم‌  آنتی اکسیدانی است که در خود پرتقال کمتر وجود دارد. سیب سرشار از ویتامین و آنتی اکسیدان است و منجر به تقویت ایمنی بدن، رفع خستگی و افزایش انرژی می‌گردد و با فیبر زیاد خود موجب کاهش اشتها می شود. میوه گل رز منبع غنی از ویتامین هاست، در درمان سرماخوردگی موثر بوده و مشکلات گوارشی از جمله یبوست و سنگ کیسه صفرا را بهبود می‌بخشد . تصفیه کننده خون است و موجب نشاط و کاهش اندوه شده و  همچنین به دلیل طبع گرم انرژی بدن را افزایش می دهد.

دمنوش هرمی blue label (آرامش بخش)

این دمنوش هرمی گوزل حاوی ترکیبی اختصاصی از گیاهان دارویی مختلف از کوهها و مزارع ارگانیک سرتاسر جهان می باشد تا در عین لذت از طعم دمنوش، مواد مقوی و ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین کند و با فرمولاسیون مناسب از مواد طبیعی باعث آرامبخشی و بهبود خواب شبانه شود. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از تکه‌های درشت گیاهان دارویی را با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. نعناع فلفلی در این ترکیب خاصیت آرام‌بخشی و نشاط‌ آوری داشته و به برطرف شدن اندوه کمک می‌کند. میوه گل رز منبع غنی از ویتامین هاست، در درمان سرماخوردگی موثر بوده و مشکلات گوارشی از جمله یبوست و سنگ کیسه صفرا را بهبود می بخشد. تصفیه کننده خون بوده و موجب نشاط و کاهش اندوه شده و  همچنین به دلیل طبع گرم انرژی بدن را افزایش می دهد. زیرفون مورد استفاده در رفع سر درد های میگرنی موثر بوده و ضد سردرد، ضد تپش قلب و کاهنده استرس و اضطراب می‌باشد. اسطخدوس در این ترکیب اعصاب را آرام و عضلات را شل می کند و بر طرف کننده استرس بوده، دستگاه عصبی و تحریک پذیری آن را کنترل می‌نماید.

دمنوش هرمی نعناع

برای تولید دمنوش هرمی نعناع گوزل از نعناع فلفلی استفاده می شود که قبل از تولید مواد موثره آن توسط لابراتوراها مورد آزمایش قرار می گیرد تا از کیفیت طعم، عطر و خواص درمانی آن اطمینان حاصل گردد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از تکه‌های برگ درشت نعناع را با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. نعناع فلفلی در مقایسه با گونه های دیگر منتول، تانن و مواد موثره بیشتری دارد و از بویی مطبوع و مزه‌ای خنک و کمی تند برخوردار است. دم کرده نعناع فلفلی برای تقویت معده، روده و دستگاه گوارش و رفع سرماخوردگی، عفونتهای گلو و حالت تهوع بسیار مفید است و ضد نفخ و ضد سنگ صفراوی می‌باشد. همچنین آرامبخش بوده و ناراحتی اعصاب و تشنج را بر طرف می‌کند. مزارع کشت نعناع فلفلی کاملا تحت کنترل بوده تا با استفاده از تقویت کننده‌های طبیعی خاک و بدون استفاده از هرگونه کودهای شیمیایی و آفت کش‌ها بهترین کیفیت محصول حاصل گردد. با استفاده از دستگاه‌های سورت پیشرفته تمامی ساقه‌ها از برگ‌ها جدا می‌گردند و دمنوش‌ها بصورت خالص فقط حاوی برگ نعناع فلفلی می‌باشند.

دمنوش چای سبز

چای سبز گوزل از نوعgun powder  با عطر و طعم قوی تحت نظارت tea taster گوزل در تپه های ژجیانگ چین تولید می شود که با تکنولوژی خاص خود تک تک سه برگ اول چای بصورت کامل رول و پیچانده شده و به شکل گلوله فشرده در می‌آید تا کمترین صدمه به برگها وارد نشود و عطر و طعم و مواد موثره بیشتری در برگها حفظ گردد و در زمان دم کشیدن بصورت برگ کامل باز می‌گردد. در نتیجه چای سبز گوزل بدلیل پلی فنول بالاتر نسبت به چای سبزهای دیگر خواص درمانی قویتری از چربی سوزی و ضدسرطان بودن تا حفاظت از قلب، مغز، پوست و جلوگیری از بروز فشار خون بالا را دارد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از برگ‌های کامل چای سبز با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. می‌توان از نوشیدن چای سبز، کنترل میزان مصرف کربوهیدرات‌ها (قندها) و ورزش مداوم، به عنوان مثلثی برای حفظ سلامتی و تناسب اندام‌ها نام برد. فلوراید موجود در چای سبز از ايجاد پلاك و پوسيدگي دندان و بوی بد دهان و پوکی استخوان جلوگيري مي‌كند. چای سبز فعالیت سلول های مغز به ویژه بخش های مربوط به حافظه را تقویت و تحریک می کند.

تی بگ هرمی چای سیاه عطری

برای تولید تیبگ هرمی سیاه عطری گوزل از چای خالص سیلان استفاده می‌گردد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از برگ‌های کامل سیلان با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و رنگ را می‌دهد. اسانس پوست میوه برگاموت مورد استفاده در چای کیسه ای عطری گوزل بسیار باکیفیت مختص این مجموعه می‌باشد که تحت شرایط کنترل شده به برگ چای نفوذ کرده و با چای سیلان مخلوط می‌گردد. چای سیاه سیلان بصورت خالص و دستچین از سه برگ اول مزارع منتخب در کوهستان های مناطق Dimbula، Nuwara Eliya و Uva در ارتفاعات بالای 1700 متر که با بادهای تند و باران‌های موسمی آبیاری می‌شوند تحت کنترل tea taster  گوزل بدون افزودن هرگونه رنگ و اسانس تهیه می‌گردند و این مناطق بدلیل خنک‌تر بودن برگ‌های نسبتا ریزی دارند. با توجه به اهمیت بالای سلامت مصرف کننده برگهای چای مورد استفاده تحت آزمایش های دقیق قرار میگرند تا بدون فلزات سنگین و بدون آفت کش باشد. چای با کیفیت به دلیل میزان پلی فنول و کافئین بالاتر خستگی را رفع می‌کند و آرامبخش است و می‌تواند سردرد ناشی از خستگی روزانه را از بین ببرد.

تی بگ هرمی چای سیاه

برای تولید چای کیسه‌ای هرمی سیاه گوزل از چای خالص سیلان استفاده می‌گردد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از برگ‌های کامل سیلان با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و رنگ را می‌دهد. چای سیاه سیلان بصورت خالص و دستچین از سه برگ اول مزارع منتخب در کوهستان های مناطق Dimbula، Nuwara Eliya و Uva در ارتفاعات بالای 1700 متر که با بادهای تند و باران‌های موسمی آبیاری می‌شوند تحت کنترل tea taster  گوزل بدون افزودن هرگونه رنگ و اسانس تهیه می‌گردند و این مناطق بدلیل خنک‌تر بودن برگ‌های نسبتا ریزی دارند. از چای حاصل از مناطق کم ارتفاع و کم کیفیت به هیچ وجه درترکیب استفاده نمی گردد و در نتیجه دارای عطر و طعم  بسیار تازه و رنگ بسیار شفافی می باشد. با توجه به اهمیت بالای سلامت مصرف کننده برگهای چای مورد استفاده تحت آزمایش های دقیق قرار میگرند تا بدون فلزات سنگین و بدون آفت کش باشد. چای با کیفیت به دلیل میزان پلی فنول و کافئین بالاتر خستگی را رفع می‌کند و آرامبخش است و می‌تواند سردرد ناشی از خستگی روزانه را از بین ببرد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer adipiscing erat eget risus sollicitudin pellentesque et non erat. Maecenas nibh dolor, malesuada et bibendum a, sagittis accumsan ipsum. Pellentesque ultrices ultrices sapien, nec tincidunt nunc posuere ut. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam scelerisque tristique dolor vitae tincidunt. Aenean quis massa uada mi elementum elementum. Nec sapien convallis vulputate rhoncus vel dui.

ارتباط با ما

آدرس : تبریز، آذرشهر، شهرک صنعتی شهید سلیمی،  45 متری اصلی، 25 متری سوم غربی

تلفن: ٢٥٩٧١

پست الکرونیک:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 instagram   telegram

همکاری با ما

فرم نظرسنجی

عضویت در خبرنامه