دمنوش گیاهی

تی بگ هرمی

دمنوش هرمی blue label (آرامش بخش)

این دمنوش هرمی گوزل حاوی ترکیبی اختصاصی از گیاهان دارویی مختلف از کوهها و مزارع ارگانیک سرتاسر جهان می باشد تا در عین لذت از طعم دمنوش، مواد مقوی و ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین کند و با فرمولاسیون مناسب از مواد طبیعی باعث آرامبخشی و بهبود خواب شبانه شود. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از تکه‌های درشت گیاهان دارویی را با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. نعناع فلفلی در این ترکیب خاصیت آرام‌بخشی و نشاط‌ آوری داشته و به برطرف شدن اندوه کمک می‌کند. میوه گل رز منبع غنی از ویتامین هاست، در درمان سرماخوردگی موثر بوده و مشکلات گوارشی از جمله یبوست و سنگ کیسه صفرا را بهبود می بخشد. تصفیه کننده خون بوده و موجب نشاط و کاهش اندوه شده و  همچنین به دلیل طبع گرم انرژی بدن را افزایش می دهد. زیرفون مورد استفاده در رفع سر درد های میگرنی موثر بوده و ضد سردرد، ضد تپش قلب و کاهنده استرس و اضطراب می‌باشد. اسطخدوس در این ترکیب اعصاب را آرام و عضلات را شل می کند و بر طرف کننده استرس بوده، دستگاه عصبی و تحریک پذیری آن را کنترل می‌نماید.

دمنوش هرمی red label (انرژی زا)

این دمنوش استثنایی گوزل سرشار از مواد مغذی نیرو بخش بوده و باعث رفع خستگی روزانه می‌گردد. این ترکیب از مواد کاملا طبیعی تشکیل شده است و احساس لذت بخشی را به ارمغان می آورد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از تکه‌های درشت گیاهان دارویی را با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. گل بامیه در ترکیب مفرح و نشاط آور است و جریان خون را افزایش می دهد. زیرفون در رفع سر درد های میگرنی موثر بوده همچنین به دلیل طبع گرم انرژی بدن را افزایش می دهد. پوست پرتقال مرکز تجمع بسیاری از خواص از جمله خواص آنتی‌اکسیدانی و آنزیم‌  آنتی اکسیدانی است که در خود پرتقال کمتر وجود دارد. سیب سرشار از ویتامین و آنتی اکسیدان است و منجر به تقویت ایمنی بدن، رفع خستگی و افزایش انرژی می‌گردد و با فیبر زیاد خود موجب کاهش اشتها می شود. میوه گل رز منبع غنی از ویتامین هاست، در درمان سرماخوردگی موثر بوده و مشکلات گوارشی از جمله یبوست و سنگ کیسه صفرا را بهبود می‌بخشد . تصفیه کننده خون است و موجب نشاط و کاهش اندوه شده و  همچنین به دلیل طبع گرم انرژی بدن را افزایش می دهد.

دمنوش هرمی نعناع

برای تولید دمنوش هرمی نعناع گوزل از نعناع فلفلی استفاده می شود که قبل از تولید مواد موثره آن توسط لابراتوراها مورد آزمایش قرار می گیرد تا از کیفیت طعم، عطر و خواص درمانی آن اطمینان حاصل گردد. فیلتر‌ مورد استفاده از نشاسته ذرت و کاملا گیاهی بوده و برای تولید از تکنولوژی اولتراسونیک بدون نیاز به چسب و منگنه استفاده می‌گردد و طرح تیبگ‌ هرمی نیز امکان استفاده از تکه‌های برگ درشت نعناع را با دم کشیدن کامل و خروج کامل طعم و مواد موثره را می‌دهد. نعناع فلفلی در مقایسه با گونه های دیگر منتول، تانن و مواد موثره بیشتری دارد و از بویی مطبوع و مزه‌ای خنک و کمی تند برخوردار است. دم کرده نعناع فلفلی برای تقویت معده، روده و دستگاه گوارش و رفع سرماخوردگی، عفونتهای گلو و حالت تهوع بسیار مفید است و ضد نفخ و ضد سنگ صفراوی می‌باشد. همچنین آرامبخش بوده و ناراحتی اعصاب و تشنج را بر طرف می‌کند. مزارع کشت نعناع فلفلی کاملا تحت کنترل بوده تا با استفاده از تقویت کننده‌های طبیعی خاک و بدون استفاده از هرگونه کودهای شیمیایی و آفت کش‌ها بهترین کیفیت محصول حاصل گردد. با استفاده از دستگاه‌های سورت پیشرفته تمامی ساقه‌ها از برگ‌ها جدا می‌گردند و دمنوش‌ها بصورت خالص فقط حاوی برگ نعناع فلفلی می‌باشند.

ارتباط با ما

آدرس : تبریز، آذرشهر، شهرک صنعتی شهید سلیمی،  45 متری اصلی، 25 متری سوم غربی

تلفن: ٢٥٩٧١

پست الکرونیک:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 instagram   telegram

همکاری با ما

فرم نظرسنجی

عضویت در خبرنامه